SAVE VTR 300

  • SAVE VTR 300/B on mõeldud ventileeritavatele aladele kuni 240 m2. Saadaval on vasaku- ja paremakäelised mudelid. SAVE VTR 300/B on valgeks värvitud kahekihilised paneelid. Seade on varustatud suure kasuteguriga muutuva kiirusega pöörleva soojusvahetiga ja niiskusülekande funktsiooniga, mis reguleerib rootori pöörlemiskiirust. Energiasäästlikud EC-mootoritega ventilaatorid ja madalsurvefiltrid vähendavad energiatarbimist ning tagavad madala SFP-teguri (Specific Fan Power) ja helitaseme. Väljatõmbeõhu sisseehitatud niiskusandurit saab kasutada nõudluse reguleerimiseks.

    Seadet saab kasutada mitmel viisil:

    • SAVE LIGHT – juhtpaneel põhifunktsioonide jaoks, nagu õhuvoolu juhtimine, üldhäire ja filtrivahetuse näit.

    • SAVE TOUCH – puuteekraaniga juhtpaneel ja täielik juurdepääs kõikidele funktsioonidele ja seadistustele. Avakuval kuvatakse teave, nagu õhuvool, temperatuur, õhukvaliteet ja aktiivsed funktsioonid. Saate valida režiimi MANUAL ja AUTO vahel või valida eelistatud seaded eelkonfigureeritud kasutajarežiimidest ja palju muud.

    • SAVE CONNECT – Kodulahendused Systemairi mobiilirakenduse ja Interneti-juurdepääsu mooduli kaudu SAVE-seadme juhtmevaba juhtimiseks. Mobiilirakendus peegeldab SAVE TOUCH juhtpaneeli funktsioone ja võimaldab teil pääseda juurde kõikidele nutitelefoni juhtimisfunktsioonidele. Iga juhtimisviis on valikuline ja see tuleb lisatarvikuna eraldi tellida. Seade on ette valmistatud juhtpaneeli paigaldamiseks välisuksesse. Välise juhtpaneeli paigaldamise kaabel ei kuulu komplekti ja see tuleb eraldi tellida. Ühendus välise õhupuhastiga on saadaval seadme ülaosas. Tänu sellele sobib seade hästi kortermajadesse, kus õhupuhastist väljuva õhu väljatõmbamine on keeruline. Pliidikubu väljatõmbeõhk juhitakse mööda, mistõttu ei puutu soojusvaheti köögist väljuva õhuga kokku. Seadmel on sisseehitatud elektriline soojendus Väline ühendusplaat, millel on eelnevalt ühendatud sisendid ja väljundid, võimaldab väliste andurite ning väliste kütteseadmete/jahutite ja muude tarvikute hõlpsat paigaldamist ja seadistamist.