SAVE VTR 100

  • SAVE VTR 100/B on kohandatud 100 m² pindalaga väiksemate majade ja korterite ventilatsiooniks. Seadme saab paigaldada köögikappi või kappide vahele ning seejärel katta eritellimusel valmistatud mööblipaneeliga. Võimalikud on vertikaalsed ja horisontaalsed paigaldusasendid. Õhupuhasti kanali saab ühendada seadme eraldi möödaviigukanaliga, nii et õhupuhastist tulev õhk juhitakse otse väljatõmbeventilaatorisse, mitte läbi seadme soojusvaheti. Systmeair pakub mitut õhupuhastit otse sisestamiseks SAVE VTR100/B-sse ja idajuhtmeid ühenduskarbi külge. Seadmel on õhupuhasti funktsioon, mida saab aktiveerida õhupuhasti kaudu. SAVE VTR 100/B-l on kahekihilised täielikult isoleeritud paneelid. Seade on varustatud suure kasuteguriga muutuva kiirusega pöörleva soojusvahetiga ja niiskusülekande funktsiooniga, mis reguleerib rootori pöörlemiskiirust. Energiasäästlikud EC-mootoritega ventilaatorid ja madalsurvefiltrid vähendavad energiatarbimist ning tagavad madala SFP-teguri (Specific Fan Power) ja helitaseme. Väljatõmbeõhu sisseehitatud niiskusandurit saab kasutada nõudluse reguleerimiseks.

    Seadet saab kasutada mitmel viisil:

    • SAVE LIGHT – juhtpaneel põhifunktsioonide jaoks, nagu õhuvoolu juhtimine, üldhäire ja filtrivahetuse näit.

    • SAVE TOUCH – puuteekraaniga juhtpaneel ja täielik juurdepääs kõikidele funktsioonidele ja seadistustele. Avakuval kuvatakse teave, nagu õhuvool, temperatuur, õhukvaliteet ja aktiivsed funktsioonid. Saate valida režiimi MANUAL ja AUTO vahel või valida eelistatud seaded eelkonfigureeritud kasutajarežiimidest ja palju muud.

    • SAVE CONNECT – Kodulahendused Systemairi mobiilirakendusele ja Interneti-juurdepääsumoodulile SAVE-seadme juhtmevaba juhtimiseks. Mobiilirakendus peegeldab SAVE TOUCH juhtpaneeli funktsioone ja võimaldab teil pääseda juurde kõikidele nutitelefoni juhtimisfunktsioonidele. Iga juhtimisviis on valikuline ja see tuleb lisatarvikuna eraldi tellida. Seadmega on kaasas 6-meetrine juhtpaneeli kaabel. Väline ühendusplaat, millel on eelnevalt ühendatud sisendid ja väljundid, võimaldab väliste andurite ning väliste kütteseadmete/jahutite ja muude tarvikute hõlpsat paigaldamist ja seadistamist. Elektrikeris on saadaval lisavarustusena.